Артикул Товари (роботи, послуги) Кіл-сть Од. 13062 1 шт 84392736 Термінал (конектор) електричний 84392736 26 шт 102-22625 Кільце стопорне 102-22625 1 шт AP1004048 Пас привода подвійного гідронасоса L 2100мм, AP1004048 4 шт GRA103RRB2 Підшипник 47577196, 80038766, 38766,156010C91,156011C92,156010C92,84330031,4757,160796C91,38766,844484181 15 шт 87538599 Сайленблок середній , 87538599 6 шт 14137A+14276 Підшипник (20879D, 115970) 14137A, 14276 1 шт 87538600 Сайлентблок малий 87538600 10 шт 84557099 "Фільтр паливний тонкої осистки 84557099,FF5047,84214564,J903640,J931063, 84557099,FF42000 SEA" 2 шт 44103700 Сегмент ножа жниварки 1030 CASE(A) 44103700 40 шт 28283060 Вічко пальця шнека жниварки 28283060 8 шт 84164540 Бич ротора малий (стандартний) без шипа 1309336C2 >> 84164540 4 шт 87302717 "Болт x 1 1/4"",G8 " 2 шт 186852C1 Гайка М12 2 шт 28251831 Втулка пальця шнека жниварки 1030 CASE 28251831 8 шт 168215C92 "Підшипник ступиці тарілок варіатора вентилятора очистки d 37мм подшипник AETNA A3535" 2 шт 28283853 Шплінт пальця шнека жниварки 1030 CASE(A) 28283853 5 шт 87283349 "Ланка ланцюга похилого транспортера з'єднувальна 1 шт." 1 шт 241-1716 Ланка ланцюга 1793D перехідне FL 7510 >> 111716A1 >> 80025817 >> 86595275 >> 87780609 >> 241-1716 (NH) 7 шт 1791D "Ланцюг (крок=15,875 мм;№50;10A-1;=5м) 1791D шаг 15,875; №50 - кусок 3 метра" 1 шт 241-1115 Ланка ланцюга 1791D перехідне 1309D >> 241-1115 4 шт 297495A1 Ущільнення вилки карданної передачі A76014 >> DANA070HH102>>297495A1 1 шт 47880277 "Кронштейн зернового елеватора 47880277 1 шт." 1 шт 87632743 """Болт (1/2""""-13х 2 3/4"""";G8) кріплення накладки на крильчатку ротора 25281R1> 26-844 > 326-844 >> 87632743"" ""1/2""""-13х 2 3/4"""";G8""" 1 шт 44104500 Палець подвійної жниварки 1030 CASE(A) 44102900 >> 44104500 5 шт 28680130 Граблина подвійна широка мотовила жниварки 1010 - 1030 CASE(A) 28680130 5 шт 49256 "Фільтр повітряний кондиціонеру 49256 , 1 шт." 1 шт 28680131 Граблина подвійна вузька мотовила жниварки 1010 - 1030 CASE(A) 28680131 5 шт 31224235 Принтер лазерний HP HP LJ ProM28a 1 шт SKF 17523 Манжета вала кутового редуктора фідера 192527C1 1 шт 47577194 Підшипник d 62мм 2 шт 564592R91 Сальник ступиці колосового шнека 564592R91 2 шт G13609 Підшипник опорний 1324864C91 > G13609 2 шт 87728905 Сегмент ножа жатки 87728905 26 шт 244422A4 Пас ротора L 2550мм 244422A4 1 шт 87330286 "Датчик положення ротора 87330286 " 1 шт 1979251C1 Вал центральний супорта гойдання решіт 1979251C1 2 шт SO8036 Фільтр масляний ДВ SO8036 1 шт 87268181 Соленоїд 87268181 1 шт 87307839 Втулка пальця маточини варіатору сепаратора ротору 87307839 6 шт 186680C1 Втулка шворня цапфи керованих коліс 186680C1 2 шт 372756R91 Сальник шатуна 372756R91 4 шт 87430518 Фланець підшипника шестигранного вала 87430518 2 шт 241-1316 Ланка ланцюга сполучне (1793D) FL 7509 > 241-4316 (1786D) > 574532R91 > 80165590 > 785210 > 241-1316 5 шт 98451118 Прокладка турбіни 98451118 1 шт 87431214 Кільце підшипника стопорне 87431214 1 шт 238-7157 Кільце гальмівного барабану 238-7157 2 шт 238-7162 "Кільце гальмівного барабана " 9 шт 100273A2 Субпорт 2 шт 14462681 "Кільце гальмівного барабану " 7 шт 14487581 Кільце гальмового барабана 7 шт 135292A1 Ущільнення вала бортового редуктору 135292a1 1 шт 1997616C4 "Ущільнення гальмівного барабану 1997616C4 " 6 шт 1997617C4 "Ущільнення гальмівного барабану " 2 шт 1997619C4 Ущільнення гальмівного барабану 1997619C4 3 шт 1997618C4 Ущільнення гальмівного барабана 1 шт 302958A1 Підшипник (втулка напіввісі) (87776117) 302958A1 2 шт 87740180 "Зiрочка елеватора колосового " 1 шт JH1616 Підшипник голчастий маточини колосового шнека JH1616 2 шт G10642 Підшипник голчастий супорта(павука) решітного стана 10 шт J800976 Насос водяний 1 шт 14462281 "Кольцо уплотнительное, (T8.390/T8040-50/MX) " 1 шт 20л Каністра 20л 12 шт 184072C1 Манжета валу гальмівного барабану 184072C1 2 шт 1971726C1 "Сапун трансмісії SEA" 1 шт 14487581CNH Кільце 1 шт 86582880 Підшипник пальчиковий корпусу муфти ротору 86582880 2 шт 87684088 "Фільтр кондиціонера 259288A1,87684088 " 2 шт 84437627 Болт + гайка (M10x55;10.9) (828-10055,826-10055) >> 84437627 6 шт 1277270C1 Сальник шворня корпуса 4 шт 87366407 -Пас генератора та компресора кондиціонера L 108см 1 шт GE40KRRB Підшипник 1322228С91 >> 96328C1 >> 9608135, GE40KRRB 4 шт (5 л.) Вода дистильована (5 л.) 1 шт 232948A1 Датчик 1999925C1 >> 232948A1 2 шт J905449 Прокладка кришки клапанної 1 шт 186052C1 Палець цапфи 186052C1 1 шт 244549A1 Хомут 1 шт 84330035 Підшипник 1316755C91 1 шт 826720C3 "Сегмент ножа жниварки одинарний 112074A1,596321R4,86616588 уч 100шт." 100 шт 9617873 Кільце КПП 2 шт 193941C1 Втулка корпуса муфти ротора 2 шт 87735266 Шків 2 шт 84332551 "Трубка " 1 шт 101-21393 Кільце стопорне 1 шт SKF 17699 Манжета (2388,5088,8010) 192528C1 1 шт 87015540 Гвинт 8 шт J945967 "Плунжер клапана фільтра 2 шт." 1 шт 51820E "Фільтр масляний ДВ 8421 23 00 90 SEA" 2 шт 86620026 "Корпус подшипника 4 шт." 4 шт 22F2819 Пас МКШ (L=2840,99 mm;600 об/мин) AP1000654 3 шт RA100rrb Підшипник верхній колосового елеватораd 62мм RA100rrb , 84330070 34 шт 87741569 "Фільтр повітряний вторичний ДВЗ кривр 1шт.." 4 шт 9993141 Кільце 2 шт 87034815 Ланка ланцюга з'єднувальна 3 шт 33472E "Фільтр паливний вторичний 33472E SEA" 4 шт 80280391 Болт 1 шт 2852744 Болт кріплення колектора випускного J944593,87015537,814-10070 12 шт 87390188 Ущільнення 87390188 2 шт J330081 "Кільце 1 шт." 1 шт 1987397C2 Реле поворотів 12В 2А 1 шт 87000227 Датчик тиску 1 шт 5801400083 Прокладка 5801400083 1 шт 85999239 Муфта (тато) швидкороз'ємна 3/8" 7307 99 10 90 1 шт 9817851 "Шпонка 170030 >> 80170030 >> 9817851 2 шт." 2 шт 358059R1 Кільце стопорне 4 шт 84438713 Підшипник вала конічний 2 шт 51338066 Прокладка 51338066 ,13022341 5 шт 84477358 Фільтр паливний вторинний 5 шт 105503H Підшипник конічний 105503H 2 шт LF16015 Фільтр масляний ДВЗ 2854749,84228488,50407404,87803261,84228510 1 шт 87555831 Обойма 87555831 1 шт 433405A1 Патрубок радіатора 1 шт 47663490 Корпус із підшипником в зборі вала подрібнювача 1 шт BN302048 "Шайба 2 шт." 2 шт 87345861 "Прокладка клапанної кришки 1 шт." 1 шт 87568842 Датчик тиску ДВ 1 шт D95148 "Кільце 2 шт." 2 шт 47635889 "Вал домолота 47635889 1 шт." 1 шт 86637665 Гайка М12 1 шт 4899689 Шайба форсунки 6 шт 4890926 Кільце форсунки ущільнювальне 6 шт 87346904 Клапан зворотній 1 шт SKF 14846 Манжета вивантаження передній 1989581C1 2 шт 435529A1 Втулка 1 шт 1989374C1 Піддон шнека 87395607 1 шт J944679AM Болт шатуна 1 шт 1/2""-20 х 2"";G8 "Болт (1/2""-20 х 2"";G8) 428-832 > 280564" 24 шт 87301964 Пас вентилятора двигуна L 1 шт 86507780 Комплект 1-7/8 кріплення головки ножа жниварки(болт + гайка 25шт) 1 шт 84069677 Зірочка привода завантаження (CR,CX) 84069677 1 шт 504375264 "Прокладка ДВ 1 шт." 1 шт 504045785 "Прокладка 1 шт." 2 шт 98451661 Кільце ущільнювальне 1 шт 504096443 Термостат 1 шт 87564846 "Фільтр повітряний малий ДВЗ 2шт" 2 шт 95101E Элемент ф-ра топ, Separ-2000/5/50/H (336432A1,87780450,336430A1,062776) FS1081-00530/50/H/95101E/71412027 1 шт 1994711C1CNH Фланець підшипника вала подрібнювача 1994711C1CNH 4 шт 86994260 Пневмоциліндр сидіння з елементами кріплення(запаковане разом) 1 шт 87016721 Хомут шланга 2 шт A77541 "Пружина 1 шт." 1 шт 87455675 Фара права 1 шт AP1004925 Пас сепаратора L 5088мм 84137716 4 шт 47594396 Гідромотор привода вентилятора 1 шт BN302047 "Шайба товшинна 1 шт." 1 шт 87312843 Коробка запобіжників 1 шт 17481910 Концентрат антифрiзу (20л) (оригiнал Petronas) (-38С) PREMIUM ANTIFREEZE 17481910 3 шт 427514A1 Сальник 1 шт S4150S00F Кільце 3 шт 352831A1 Диск фрикційний 3 шт 47755668 Проставка до зірочки низ зернового елеватора 47755668 1 шт 1986858C1 Прокладка 1986858C1 1 шт 61367 Ущільнення елемента фільтра Separ 2000/5 2000/5/50 (MX,TG,T8040.,Mag3.) (336432A1) 061367 3 шт 500362150 "Прокладка корпуса термостата 1 шт." 1 шт P502549 Фільтр оливний ДВ P502549 1 шт P608667 Фiльтр повітряний первинний Mag340;QuadTrac500;STX5003, P622091, P608667 1 шт 205KRRB2 ПІДШИПНИК ШЕСТИГРАННИЙ 22,5ММ, 86900821,87650438, 195293C91, 47508387,205KRRB2 8 шт 362618A1 Диск фрикційний трансмісії 9 шт 87347946 Набір для ремонту сидіння(набір втулок) 1 шт 205-KRRB2 Підшипник кульковий (86900821,195293C91,87650438) 10 шт 87340755 Пружина клапана корпуса масляного фільтра 1 шт 17290581 "Кільце ущільнювальне 17290581 1 шт." 1 шт 87324981 "Зірочка зернового шнека 87324981 2 шт." 2 шт 15W40 Олива моторне SHPD 15W40, (CI-4 API) 50 л BN313204 Шайба 1 шт BN321990 Шайба 1 шт 87400246 Комплект втулок 1 шт GRA103KRRB2 Підшипник A&I барабану пох. камери (619738R91,619737R91, 76836, 84330032,84330111,G1103KRRB3) GRA103KRRB2 1 шт 320211700 Прокладка CJ 3202117 >> CJ 320211700 1 шт 504089127 Фільтр-сапун ДВЗ(повітряний фільтр картера) 1 шт P550778 Фільтр паливний первичний 2 шт 87702973 Палець подвійний жниварки 87702973 1 шт 87728905 Сегмент ножа жниварки 46 шт 4895052 "Клапан впускний 3 шт." 3 шт 47860132 Фільтр-осушувач 1 шт 84159772 Зірочка елеватора колосового 84159772 1 шт AP1004747 Пас ротора (193945C2, 244422A4) 0714216 1 шт SO8034 Фільтр масляний 1 шт 24863 "Кільце ущільнювальне нижнє SKF 2 шт." 2 шт 8097764 "Кільце ущільнювальне 1 шт." 2 шт 70927242 Кільце ущільнювальне 1 шт 86614103 "Гайка 1-1/4"" 25-1420 >> 129-152 >> 425-1420" 1 шт AP1003200 Пас Optibelt L 2076мм AP1003200 1 шт AP1001625 Пас Optibelt L 2965мм AP1001625 1 шт 4250121772 Пас Optibelt L 2750мм 1 шт RM-118661A1 Ланцюг транспортера 118661A1 2 шт 84217953 Фільтр паливний первиний 8421 23 00 90 1 шт 5194879 Фільтр гідравлічниий 1 шт 238-7162CNH Кільце гальмівного барабана 238-7162CNH 2 шт 193361A1 RM Нiж подрiбнювача (к-т2 шт.)193361A1, 1994760С4 6 шт P607557 Фільтр повітряний вторинний двигуна PA5792 (87373279) >> 87356547, P607557 1 шт GE45KRRB Підшипник (87585122,47415231,80385424,385424) GE-45-KRRB 2 шт 1402291 Пас Gates 3864 мм.(87566055, 182619С1) 1402291 4 шт 0702295 Пас (86975809) 0702295 1 шт HM89446/10 Підшипник конічний в зборі HM-89446/10 1 шт L44643R/10 Підшипник з обоймою (572564R1,132709,JD8253,1581,132709,1582,JD29266,463911R91,D29266,132710) KOYO L-44643-R/10 1 шт 62062RS "Підшипник ((167082, 412667, 80412667, 340401530, 289965, 340411237, 658089R91, 701109055, 920091, 80210043, 210043, 9902890474, 03652050, ARO0060) 6206-2RS " 8 шт GRA103RRB2 "Підшипник (156010C91, 156011C92, 156010C92, 84330031) GRA-103-RRB2 учко" 3 шт 6206-2RS "Підшипник 274198/28996530/233117/216084/210064/DR8190/47654833/DE20207/DE20207 " 5 шт 3872/20 Підшипник (390952A1) 3872+3820 2 шт AEL205W3 "Підшипник (4651, 425025A1, 84434989, 80325103, 325103) AEL-205W3 " 1 шт YET207104 Підшипник (473097R92, 387284A1, 84330045) YET-207-104 1 шт G1108KRRB "Підшипник (543299R91, 450627R1, 126517C91, 455111R91, 454113R91) G1108KRRB учко" 2 шт GRA108RRB "Підшипник (60478C91, 478028R91, 478038R91, 478038R92) " 1 шт 13687+13620 Підшипник (779103R91, 36057) 13687 3 шт GE45KRRB "Підшипник (80385424, 385424) учко" 2 шт 209KRRB2 Підшипник (84330027) 209-KRRB2 2 шт TIMKEN 207-KRRB12 Підшипник 180020C91,178700C91,1306676C91,156816C91,87376564,84330069, 207-KRRB12 1 шт JD9202 "Підшипник (9805637, 89845576, 9845576) RA-108-NPPB-(JD9202) " 2 шт RA108RRB Підшипник (9805637, 89845576, 9845576) RA-108-RRB 2 шт JLM506849E/10E Підшипник (A61447, 248347, 625742C1, 648861) JLM-506849E/10E 1 шт 84150030 Стартер 12V (6130-7130) 504384833 >> 84150030 1 шт AP1000702 Пас Optibelt AP1000702 1 шт RM-1322242C1EP8 Втулка внутр. ножа подрiбнювача RM-1322242C1EP8 44 шт WIX-51741 Фiльтр оливний двигуна 51741 1 шт AP1001379 Пас AP1001379 2 шт AP1001144 Пас Optibelt L 3708мм 2 шт P550251 Фiльтр гiдравлiчний P550251 2 шт 92078E Фiльтр оливний ДВ (57299) >> 92078E 2 шт 87527710 Кабель стартера 87365719>>87527710 1 шт 87493272 Болт 87493272 2 шт BN313772 Прокладка 1 шт WIX-95100E Елемент паливного фільтру (WF10138) 95100E 1 шт 238-7157CNH Кiльце гальмiвного барабана 4 шт 14462681CNH Кiльце гальмiвноного барабана (7-1/4 ID x 3/32 inch) 238-7168 >14462681CNH 3 шт LM67048 Пiдшипник (LM67048(B12409,FL1622,21871250,1347431С1,651818R91,80036726,36726+ FL1620,7900,651817R1,36723) 2 шт 406041A1 "Хомут 1"" " 1 шт 47364243 Фільтр сажі вихлопної системи ДВЗ 1 шт SN80050 Фільтр паливний вторинний SN80050 1 шт P550848 Фільтр паливний первинний з датчиком 87356193,87356194,448545A1,87307432,J800394,84557526,P551103, P550848 1 шт P763995 Фільтр паливний вторинний P763995 1 шт P772580 Фільтр повітряний кабіни P772580 1 шт 47798209 Ремкомплект коробки запобіжників 47798209 1 компл 2-HB 117 =2965mm Пас CARLILE (США) (2-HB 117 =2965mm) 1347160C1 1 шт AP1003473 Пас Optibelt L 3815мм 1 шт BN21618 "Пробка (SPX) 3 шт." 3 шт P551052 Фільтр паливний з вологовідкремлювачем P551052 1 шт 84368103 Прокладка випускного колектора 6 шт 84373793 "Корпус підшипника (1 половинка) 4 шт." 4 шт 847-3825 "ВИНТ (6140) (M8 x 25, 10.9) 847-3825 3 шт." 3 шт 17301181 "УПЛОТНИТЕЛЬНОЕ КОЛЬЦО (M329.6 x 5.33) 17301181 1 шт." 1 шт 47849419 "Кронштейн зернового елеватора 47849419 1 шт." 1 шт 47891084 "Кронштейн зернового елеватора 47891084 1 шт." 1 шт 47891082 "Кронштейн зернового елеватора 47891082 1 шт." 1 шт 82036117 "Трос управл.трансмис,( T6050 ) 82036117 1 шт." 1 шт 31257432 Роутер безпровідний 1 шт 4120H0012 Хрестовина (30,2x92)ZA105853 1 шт АА22097 Подшипник под шестигранный вал АА22097 2 шт WF2071 ФІЛЬТР ОХОЛОД.РІДИНИ J100304,WF2071,P552071,WX2071,WF2071,P554071 1 шт 413160A1 ПРУЖИНА ВАРІАТОРА 413160A1 1 шт 17712123 "Олива AKCELA UNITEK ENG. 10W40 17712123 потолок" 20 шт WP 12308 Фiльтр оливний двигуна J919562,84475543,86990980,84229397 51741 MAN WP 12308 1 шт 86507777 Гвинт гайка кріплення сегментів 86507777 498 шт T38017 Шайба вариатора вентилятора 864982R1, T38017 2 шт 169329C91 Манжета ступиці 169329C91 2 шт HY-TRAN Олива AKCELA HY-TRAN ULTRACTION (200 л) 60 л 86512015 Подшипник в сборе LM501349/10,G15219,663557R91,D1NNC701A,663558R1,235521A1,21882890,86512015 2 шт 6303-2RS "Шарікопідшипник 13031193,51338501 " 2 шт
Автор: 20300
Адрес: Украина, Черкасская обл., Умань
Телефон: Європейська 102Б, оф.7
08.10.2019 10:35
ПОХОЖИЕ ОБЬЯВЛЕНИЯ

Посевная секция СПЧ 6, СПЧ 8, на сеялку СПЧ-6, СПЧ-8. Секция СПЧ ...
31.10.2019 12:59
Ротор модуля высевного Тодак 75.20.00, устанавливается в корпус высевного модуля и ...
31.10.2019 12:55
Запчасти на УПС-8 Веста 8. Запчасти на сеялки УПС-8 Веста-8, новые, ...
31.10.2019 12:53
Жатка для уборки подсолнечника ЖНС-7,4 аналог Zaffrani. Жатка ЖНС-7,4 для уборки подсолнечника аналог ...
31.10.2019 12:54

© 2012-2017 ЧП «Гарант Агро». Все права защищены. Портал не несет ответственности за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса. При копировании материалов сайта, ссылка на портал обязательна