Versatile: ще більш універсальний

 Versatile: ще більш універсальний

 

На найбільшій світовій виставці в Німеччині Agritechnica-2015 канадська компанія Versatile представила оновлену лінійку універсальних тракторів в декількох категоріях - MFWD 310, 4WD Models 400 T4I і DeltaTrack Models 400 T4I.

 

Компанія Versatile відома деякої консервативністю в плані дизайну і крайньої продуманістю технологій. Тим несподіванішим для відвідувачів виставки став серйозно оновлений вигляд легендарних машин. Перше, що звертає на себе увагу, - абсолютно нова сучасна кабіна зі сферичним панорамним склінням. До речі сказати, компанія пропонує машини з самими просторими в своїх класах робочими місцями. Але звичайно, найцікавіше - всередині.

 

Інженери підприємства ретельно вивчають запити споживачів продукції, і в підсумку кожна нова пропозиція повністю відповідає їх очікуванням. Так, якщо сучасні аграрії ставлять завдання щодо збільшення продуктивності машин з одночасним зниженням експлуатаційних витрат, компанія відповідає пропозицією більш потужних, маневрених, надійних і доступних за ціною тракторів.

 

MFWD 310: бюджетний і дуже надійний

 

Цей трактор вперше з"явився більш 2 роки тому і завоював справжню популярність, завдяки своїй універсальності, надійності, невибагливості. Машина оснащена мотором Cummins QSL9 потужністю 310 к.с. та ефективної трансмісією PowerShift 16х9, яка гарантує плавне, тихе перемикання передач навіть під навантаженням, завдяки інноваційній конструкції косозубої передачі.

 

Диференціал автоматично стабілізує тягу в залежності від поточних ґрунтових умов. При необхідності отримання більшого зусилля доступне додаткове блокування диференціала, що дозволяє розподілити потужність на обидва мости. У стандартну комплектацію входить триточкове навішування III / IIIN вантажопідйомністю до 8550 кг і незалежний ВОМ.

 

Нова кабіна Deluxe Cab є повнофункціональним робоче місцем механізатора, яке здатне забезпечити максимальний комфорт протягом усього робочого дня. Панорамне скління площею 6,83 кв. м., новий капот, пневмокрісло оператора (з підігрівом) з функцією повороту до 27 градусів забезпечують чудовий огляд. В цілому, оглядовість поліпшена на 35% в порівнянні з машинами попередніх поколінь. Система клімат-контролю з оновленою схемою розташування вентиляційних отворів гарантує створення і підтримання оптимальної для оператора середовища, попереджає запотівання скла, проникнення пилу в кабіну.

 

4WD Models 400 T4I: ще більше потужності і комфорту

 

Новий трактор Versatile 4WD Models 400 T4I отримав шестициліндрові турбіровані двигуни Cummins QSX11.9 і Cummins QSX15 зі збільшеною на 13% потужністю, здатні до підвищення крутного моменту до 60%, що на 25% більше, ніж розвивали мотори, встановлені на попередніх поколіннях машин. Завдяки новітній технології змішання рециркуляції виробник добився вражаючих результатів без використання дорогих і технічно складних рішень.

 

Оновлено і коробку передач - тепер трактор оснащений трансмісією 16 x 4 CAT® 19 TA, яка забезпечує плавне перемикання в будь-якому діапазоні з можливістю програмування в залежності від виконуваного завдання.

 

Удосконалена і більш потужна гідравлічна система забезпечує можливість роботи з сучасними широкозахватними сівалками. У стандартній комплектації трактор має гідросистему закритого типу продуктивністю 201 л/хв. з можливістю подачі масла в залежності від навантаження. Коли гідравлічна потужність не потрібна, система переходить в режим очікування, що дозволяє передавати велику потужність на зчіпний пристрій і одночасно економити паливо.

 

На машині встановлюється одна із самих просторих кабін з наявних на ринку. Внутрішній об"єм збільшений на 20% в порівнянні з попередніми моделями, а площа скління тепер становить 7,98 кв.м. - На 14% більше, ніж раніше. Завдяки цьому, а також зміненої конструкції капота, фронтальна оглядовість зросла на 35%.

 

Сидіння оператора на пневмопідвісці з функцією підігріву (у комплектації Deluxe) може повертатися навколо осі на кут до 32 градусів. Передня консоль тепер стала більш вузькою, що також поліпшило оглядовість. Рульова колонка регулюється по нахилу і вильоту. Повністю оновлені панелі управління - вони стали ще більш зрозумілими, простими і багатофункціональними. Наприклад, додана функція програмування смуги розвороту, і це далеко не всі нововведення.

 

DeltaTrack Models 400 T4I: дбайливе ставлення до ґрунту

 

Моделі з дельтоподібними гусеницями з"явилися в лінійці Versatile зовсім недавно, але вже привернули увагу експертів продуманістю рішень. Спільна робота інженерів Versatile і лідерів у своїй галузі, компанією Camoplast, дозволила отримати найсучасніші на сьогодні день дельтавидні траки, які припускають збільшений термін служби і чудові робочі характеристики.

 

Тут одночасно застосований ряд інноваційних знахідок. Так, використовується велика в порівнянні з конкуруючими моделями ведуча «зірочка», великі натяжні колеса і поліуретанове покриття трака. Все це в сукупності дозволило практично усунути ефект прослизання трака щодо траси і приводних елементів, знизити вібрацію і ударне навантаження.

 

Конструкція змонтована таким чином, що рама поглинає поштовхи від кожного трака, що продовжує термін експлуатації ходової частини. Дана схема компонування трактора має значну перевагу перед класичною схемою з двома моногусеницями.

 

Моторна установка трактора - шестициліндровий турбірований двигун Cummins QSX15 з унікальною системою змішування і рециркуляції газів. Комплектується трансмісією PowerShift CAT TA22 16х4. На тракторі встановлена така ж кабіна, як і 4WD Models 400.

 

Довідка.Трактори Versatile випускаються в Канаді з 1966 р. В даний час експортуються в країни Північної і Південної Америки, Європи, Азії, Австралії. В Україні працює представництво компанії, де можна отримати будь-яку цікаву інформацію.

17.12.2015 10:00
Похожие статьи

30.01.2018
Каждый летний сезон желающих заняться птицеводством, и в частности, выращиванием бройлеров, становится все больше. Эта тенденция не может не радовать, однако стоит отметить, что начинать именно с бройлеров, немного сложновато. Да, эта птица быстро растет, но, с другой стороны, и требует особого ухода.
27.07.2016
Курчавых курочек не перепутаешь с другими, однако, их нечасто встретишь на отечественных подворьях, эта порода не особо распространена у нас. Однако, наш краткий обзор расскажет о них главное.
19.02.2019
Для збирання томатів, що дозрівають одночасно, використовуються томатозбиральні агрегати. Ці машини виконуються у самохідному і причіпному варіантах.
16.05.2012

Горох — одно из древнейших растений нашей планеты. Многие века это сытное и простое в возделывании растение спасало от голода большинство жителей Земли. Его употребляли в пищу в Гималаях и в Китае, в Южной и Северной Америке и в Европе.

25.05.2017
Рассадный способ выращивания овощных и других огородных культур связан с нашими климатическими условиями. В абсолютном большинстве регионов РФ безморозный период со среднесуточной температурой +10…+15° С составляет 110-140 дней в году, что значительно меньше, чем требуется большинству овощных культур с длительным периодом вегетации (от 130 до 200 и более дней).

© 2012-2017 ЧП «Гарант Агро». Все права защищены. Портал не несет ответственности за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса. При копировании материалов сайта, ссылка на портал обязательна