VERSATILE провів демо-тур полями України

 VERSATILE провів демо-тур полями України
 
Зернозбиральний комбайн – TORUM 750 – намолотив більше 300 тон зерна і зібрав велику кількість заявок від українських аграріїв.

Серія демонстраційних показів стартувала 1 липня, і пройшла у чотирьох регіонах країни починаючи з Запорізької області, проїхавши полями Дніпропетровщини та Полтавщини, і закінчившись у Харківській області на базі ТОВ «Золочевське ХПП». Маршрут було складено таким чином, щоб у кожному хазяйстві де проходив показ могли зібратись аграрії з кожного регіону, не витрачаючи багато часу на дорогу.

Гості мали можливість подивитись на TORUM 750  в роботі, оцінити його експлуатаційні характеристики і отримати необхідну й детальну інформацію від фахівців компанії.

- Можливості цього комбайна дозволили провести показове збирання врожаю практично не дивлячись на погодні умови, в котре переконуючи, що машина чудово працює за будь-яких агроклімаційних умов. Висока засміченість поля, підвищена вологість, м’який ґрунт, низькостеблева культура чи навпаки висока соломистість, хліб, що поліг, чи перестояв, - всі ці умови, за яких проводились польові демонстрації, зайвий раз підкреслили технічні переваги цієї машини, - прокоментував представник компанії Versatile Олексій Колотурський.

- Нам потрібні потужні комбайни, здатні працювати на полях з високою засміченістю. І демонстрація яку ми побачили на полі показала, що TORUM 750 відноситься як раз до таких. - поділився враженнями директор ТОВ «Солекс» Фіалковський Станіслав.

- На сьогодні у нашому хазяйстві вже працює комбайн TORUM попередньої моделі. Роботою цієї машини ми задоволені, аля для якісного й швидкого збирання врожаю нам потрібне розширення пару техніки, і тому ми плануємо придбання нових комбайнів, серед яких розглядаємо і TORUM 750, - коментує директор ФГ «Агромір» Мельник Владимир. 

На разі, у представництві Versatile повідомили, що вже заплановано наступний етап демонстраційних показів роторного комбайну, на збиранні кукурудзи та сої, який почнеться наприкінці серпня. Більше інформації про наступні заходи за участі техніки Versatile можна дізнатись за телефонами:

+38 067 249-25-94
+38 044 596 55 28
05.08.2016 13:49
Похожие статьи

24.03.2013
Комбикорм - это сложная смесь измельченных и очищенных разных кормовых средств и микродобавок, он полностью обеспечивает животных нужными питательными компонентами.
09.06.2015
Помидоры целесообразно выращивать в тепличных помещениях в зимне-весеннем или летне-осеннем цикле, так как в это время цена на них позволяет с лихвой окупить все затраты. Полная автоматизация всех процессов возможна только при наличии дорогостоящего оборудования, но большинство огородников не имеет достаточных средств для закупки такого оборудования.
26.04.2012

Чтобы рассмотреть вопрос, каковы польза и вред безалкогольного пива, следует ознакомиться немного с технологией его производства. Есть два способа получить безалкогольное пиво - изначально оставить его в таком состоянии, не дав ему добродить, или избавить уже готовое пиво от алкоголя.

28.10.2018
Термін дозрівання і тривалість зберігання груш залежать від помологічного сорту, зони вирощування і умов погоди у вегетаційний період.
22.12.2016
Гейхеры удивительно хороши весь сезон. Расцветки напоминают узоры в калейдоскопе - янтарный, алый, винный, зеленый.

© 2012-2017 ЧП «Гарант Агро». Все права защищены. Портал не несет ответственности за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса. При копировании материалов сайта, ссылка на портал обязательна