VERSATILE провів демо-тур полями України

 VERSATILE провів демо-тур полями України
 
Зернозбиральний комбайн – TORUM 750 – намолотив більше 300 тон зерна і зібрав велику кількість заявок від українських аграріїв.

Серія демонстраційних показів стартувала 1 липня, і пройшла у чотирьох регіонах країни починаючи з Запорізької області, проїхавши полями Дніпропетровщини та Полтавщини, і закінчившись у Харківській області на базі ТОВ «Золочевське ХПП». Маршрут було складено таким чином, щоб у кожному хазяйстві де проходив показ могли зібратись аграрії з кожного регіону, не витрачаючи багато часу на дорогу.

Гості мали можливість подивитись на TORUM 750  в роботі, оцінити його експлуатаційні характеристики і отримати необхідну й детальну інформацію від фахівців компанії.

- Можливості цього комбайна дозволили провести показове збирання врожаю практично не дивлячись на погодні умови, в котре переконуючи, що машина чудово працює за будь-яких агроклімаційних умов. Висока засміченість поля, підвищена вологість, м’який ґрунт, низькостеблева культура чи навпаки висока соломистість, хліб, що поліг, чи перестояв, - всі ці умови, за яких проводились польові демонстрації, зайвий раз підкреслили технічні переваги цієї машини, - прокоментував представник компанії Versatile Олексій Колотурський.

- Нам потрібні потужні комбайни, здатні працювати на полях з високою засміченістю. І демонстрація яку ми побачили на полі показала, що TORUM 750 відноситься як раз до таких. - поділився враженнями директор ТОВ «Солекс» Фіалковський Станіслав.

- На сьогодні у нашому хазяйстві вже працює комбайн TORUM попередньої моделі. Роботою цієї машини ми задоволені, аля для якісного й швидкого збирання врожаю нам потрібне розширення пару техніки, і тому ми плануємо придбання нових комбайнів, серед яких розглядаємо і TORUM 750, - коментує директор ФГ «Агромір» Мельник Владимир. 

На разі, у представництві Versatile повідомили, що вже заплановано наступний етап демонстраційних показів роторного комбайну, на збиранні кукурудзи та сої, який почнеться наприкінці серпня. Більше інформації про наступні заходи за участі техніки Versatile можна дізнатись за телефонами:

+38 067 249-25-94
+38 044 596 55 28
05.08.2016 13:49
Похожие статьи

03.07.2017
Качественный укрывной материал прослужит не один сезон и обеспечит выполнение всех необходимых полезных функций: защиту от кратковременных заморозков, града и сильного ливня, вредителей и солнечных ожогов; создание комфортного микроклимата для растений; обеспечение более раннего и качественного урожая и т.д.
31.05.2012
Козинаки — это лакомство, давно полюбившееся российским сладкоежкам. Многие из нас привыкли видеть в продаже козинаки из семечек.
06.08.2016
Высокопроизводительный ремонтантный сорт малины Бриллиантовый выведен для низкозатратной и экологичной технологии культивирования. Рекомендуется для выращивания в черноземных регионах. Нуждается в ежегодном удалении наземной части непосредственно после плодоношения. Малина Бриллиантовая характеризуется высокой жаровыносливостью и средней засухоустойчивостью.
28.07.2015
Плодовый питомник предназначен для выращивания посадочного материала плодовых культур. В питомнике проводится размножение, начальное воспитание иформирование плодовых саженцев.
23.10.2010

Условно свинофермы можно разделить на две категории: племенного и товарного направления.


© 2012-2017 ЧП «Гарант Агро». Все права защищены. Портал не несет ответственности за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса. При копировании материалов сайта, ссылка на портал обязательна