Правильне і своєчасне обрізання плодових дерев весною

Кожен садівник повинен знати, що обрізка плодових дерев - найнеобхідніший спосіб для формування крони, росту і плодоношення рослин в саду. У комплексі догляду за садовими деревами, обрізка плодових дерев має найважливіше значення поряд з іншими діями: внесення добрив, полив, аерація (повітря збагачується на кисень, необхідний для дихання коренів рослин), мульчування, обробка від шкідників і хвороб, інформує Ukr.Media.

Правильне і своєчасне обрізання плодових дерев весною дозволяє отримати хороший урожай, крім того рослини будуть рости здоровими та сильними. Це обумовлено тим, що під час обрізки видаляються слабкі, хворі та погано розвинені гілки, а здорові і сильні отримують більше необхідних живильних речовин. Обрізка омолоджує дерево, збільшує врожайність, стимулює ріст нових гілок.

Основну обрізку плодових дерев виконують, коли рослини перебувають у стані спокою. У регіонах, де не буває тривалих морозів, плодові дерева можна обрізати і восени, коли рослини скинуть листя, і взимку.

Однак і тут для даної роботи вибирають дні, коли стовпчик термометра не опускається нижче -5?. Більш сильний мороз веде до замерзання деревини, в цьому випадку її важко різати.

Особливо негативно осіння обрізка позначається на молодих деревах: при укороченні однорічний приріст вимерзає на значній відстані від місця зрізу. При великій кількості зрізів зимові морози призводять до того, що дерево висушується, знижується його зимостійкість. Особливо небезпечна осіння обрізка для груші, вишні, сливи. На відміну від них смородину чорну, білу, червону і агрус обрізати після листопаду можна.

Обрізку плодових дерев зазвичай починають проводити в кінці зими - початку весни, до сходу снігу, але тільки в тому випадку, якщо минула небезпека повернення тривалих сильних морозів ( -10? і нижче). Цю роботу продовжують проводити до фази сильного набухання бруньок. У випадках крайньої необхідності обрізування плодоносних дерев, особливо кісточкових культур, можна продовжити і до початку цвітіння.
26.02.2019 11:40
Источник: UkrMedia
Похожие статьи

05.09.2016
Кремовые или замшевые цесарки — прекрасная порода. Эти птицы были случайно выведены, путем мутации серо крапчатых цесарок. Такие мутации возникают спонтанно. Она довольно широко распространена.
22.05.2015
Отечественная порода мясо-шкурковых кроликов, созданная в результате чистопородного разведения животных породы шампань. Утверждена в 1952 г. на территорию СССР в 1927-1928 гг из-за границы особи породы шампань по размерам тела относились к средней породы мясо-шкурковых кроликов.
20.01.2017
Как доить домашнюю кобылу? Давайте разберемся с этим вопросом. Во-первых, стоит отметить, что от кобыл не получают много молока. Самые продуктивные самки дают в среднем до 2,5 литров.
17.01.2017
В открытом грунте огурцы способны плодоносить до 3 месяцев, практически до наступления первых осенних заморозков. Однако зачастую сбор урожая заканчивается в середине августа. Что же делать, чтобы продлить этот период?
11.01.2012

З 1 грудня 2011р. Укрінбанком було запроваджено новий депозит для корпоративних клієнтів - «Аграрій». Цей депозит розрахований на юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, які працюють в галузі сільського господарства.


© 2012-2017 ЧП «Гарант Агро». Все права защищены. Портал не несет ответственности за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса. При копировании материалов сайта, ссылка на портал обязательна