"Нездоровий" овоч

Овочі повинні складати основу нашого раціону, тому що містять необхідні для організму вітаміни, речовини та мікроелементи. Але за словами, нутриціолога Тамари Крамченікової, картопля в цей список не входить, тому що вважається  найбільш “нездоровою” серед інших овочів.

Так, виявилося, що цей продукт, який є дуже частим гостем на нашому столі, шкодить здоров’ю, при будь-яких способах приготування. Лікар зазначила, що вся справа в його низькій харчовій цінності й в тому, що картопля виводить з організму рідину. В результаті порушується водний баланс, а це погано позначається на рівні цукру в крові. Але навіть при цьому, діабетикам її вживати також не рекомендується.

Ще експерт зазначила, що в складі картоплі багато крохмалю, який розпадається до простих вуглеводів, глюкози та фруктози, тому його регулярне вживання може додати вам пару зайвих кілограмів.

Крім цього, деякі бульби овочу можуть бути небезпечні для здоров’я через соланін — небезпечний токсин. Висока концентрація цієї речовини спостерігається, як правило, в пророслих, позеленіли бульбах. Отруєння може викликати нудоту, блювоту, болі в животі та порушення шлунково-кишкового тракту, так що варто бути акуратніше.
03.06.2021 10:27
Источник: Agri-Gator
Похожие статьи

07.02.2017
Хорёк (ласки, фретка) на английском Weasels симпатичное игривое животное.
02.08.2017
Редьку в основном культивируют ради использования зимой и ранней весной, когда особенно ощущается недостаток витаминов.
19.10.2016
Свекла – распространенное огородное растение семейства Маревые. Ближайшими ее родственниками являются лебеда и шпинат. У нас выращивают два ее вида – корнеплодную и листовую, называемую мангольдом. Корнеплодная свекла бывает столовой, кормовой и сахарной.
12.01.2017
Род Тюльпан относится к семейству Лилейные и объединяет свыше 100 видов многолетних луковичных растений.
05.01.2017
Для выращивания свеклы столовой на вашем приусадебном участке нужно выбрать хорошо освещаемое солнцем местечко.

© 2012-2017 ЧП «Гарант Агро». Все права защищены. Портал не несет ответственности за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса. При копировании материалов сайта, ссылка на портал обязательна
© 2012-2017 ЧП «Гарант Агро». Все права защищены. Портал не несет ответственности за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса. При копировании материалов сайта, ссылка на портал обязательна