"Нездоровий" овоч

Овочі повинні складати основу нашого раціону, тому що містять необхідні для організму вітаміни, речовини та мікроелементи. Але за словами, нутриціолога Тамари Крамченікової, картопля в цей список не входить, тому що вважається  найбільш “нездоровою” серед інших овочів.

Так, виявилося, що цей продукт, який є дуже частим гостем на нашому столі, шкодить здоров’ю, при будь-яких способах приготування. Лікар зазначила, що вся справа в його низькій харчовій цінності й в тому, що картопля виводить з організму рідину. В результаті порушується водний баланс, а це погано позначається на рівні цукру в крові. Але навіть при цьому, діабетикам її вживати також не рекомендується.

Ще експерт зазначила, що в складі картоплі багато крохмалю, який розпадається до простих вуглеводів, глюкози та фруктози, тому його регулярне вживання може додати вам пару зайвих кілограмів.

Крім цього, деякі бульби овочу можуть бути небезпечні для здоров’я через соланін — небезпечний токсин. Висока концентрація цієї речовини спостерігається, як правило, в пророслих, позеленіли бульбах. Отруєння може викликати нудоту, блювоту, болі в животі та порушення шлунково-кишкового тракту, так що варто бути акуратніше.
03.06.2021 10:27
Источник: Agri-Gator
Похожие статьи

05.03.2017
Сначала определимся с двумя самыми важными задачами при выращивании винограда выберем место посадки винограда и сорта, которые будем сажать.
05.01.2017
Вишня это многолетнее растение, которое завоевало народную любовь к себе потому, что не притязательно в уходе и дает плоды, максимально плодотворно используемые в хозяйстве.
03.12.2017
Удобрение применяют, чтобы повысить урожайность или продлить период цветения. Также считается, что он улучшает лежкость плодов и положительно влияет на их вкусовые качества. Подходит для плодоовощных культур, цветов, кустарников и деревьев; за универсальность и любим садоводами.
24.01.2017
Необычная капуста Кале, полезная и вкусная.
24.07.2017
В домашних условиях американская норка хорошо размножается.

© 2012-2017 ЧП «Гарант Агро». Все права защищены. Портал не несет ответственности за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса. При копировании материалов сайта, ссылка на портал обязательна
© 2012-2017 ЧП «Гарант Агро». Все права защищены. Портал не несет ответственности за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса. При копировании материалов сайта, ссылка на портал обязательна