"Нездоровий" овоч

Овочі повинні складати основу нашого раціону, тому що містять необхідні для організму вітаміни, речовини та мікроелементи. Але за словами, нутриціолога Тамари Крамченікової, картопля в цей список не входить, тому що вважається  найбільш “нездоровою” серед інших овочів.

Так, виявилося, що цей продукт, який є дуже частим гостем на нашому столі, шкодить здоров’ю, при будь-яких способах приготування. Лікар зазначила, що вся справа в його низькій харчовій цінності й в тому, що картопля виводить з організму рідину. В результаті порушується водний баланс, а це погано позначається на рівні цукру в крові. Але навіть при цьому, діабетикам її вживати також не рекомендується.

Ще експерт зазначила, що в складі картоплі багато крохмалю, який розпадається до простих вуглеводів, глюкози та фруктози, тому його регулярне вживання може додати вам пару зайвих кілограмів.

Крім цього, деякі бульби овочу можуть бути небезпечні для здоров’я через соланін — небезпечний токсин. Висока концентрація цієї речовини спостерігається, як правило, в пророслих, позеленіли бульбах. Отруєння може викликати нудоту, блювоту, болі в животі та порушення шлунково-кишкового тракту, так що варто бути акуратніше.
03.06.2021 10:27
Источник: Agri-Gator
Похожие статьи

26.09.2017
Много ли вы знаете лиан, хорошо зимующих в средней широте, не требующих снятия с опоры и укрытия на зиму, а к маю покрывающихся цветками? Количество их невелико. Княжики – одни из таких лиан.
03.01.2017
Плодовые деревья, особенно южного происхождения, недостаточно зимостойкие, более уязвимы в такие зимы. Наиболее уязвимы для мороза штамб дерева и основание скелетных ветвей.
24.09.2017
Хотите получить богатый урожай винограда и как можно раньше? Но не знаете, что для этого необходимо? Тогда эта статья для вас! Мы подскажем, как правильно ускорить созревание винограда.
07.09.2012
Сегодня стеклянные и пленочные теплицы стремительно вытесняются теплицами из нового уникального материала - сотового поликарбоната.111
25.07.2017
Большую часть своей жизни бобры проводят в воде, вода – их стихия, в ней им комфортно. В воде животные делают первый шаг к появлению потомства.

© 2012-2017 ЧП «Гарант Агро». Все права защищены. Портал не несет ответственности за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса. При копировании материалов сайта, ссылка на портал обязательна
© 2012-2017 ЧП «Гарант Агро». Все права защищены. Портал не несет ответственности за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса. При копировании материалов сайта, ссылка на портал обязательна