Які типи штучного м"яса існують в світі?

У світі існує кілька типів штучного м’яса. Перший – це білок, який вирощують чи друкують з клітин тварин у спеціалізованих лабораторіях. Другий – рослинні замінники м’яса. Більшість стартапів для імітації курятини використовують горох чи сою. Утім, чилійський проєкт NotCo створив штучний замінник м’яса з суміші персика, бамбука і нуту.

Новий смак створили не люди – його згенерувала машина. Цього року стартап з Чилі отримав патент на Giuseppe – технологічну платформу, що керується штучним інтелектом. Саме штучний розум згенерував штучний смак курки, близький до натурального, пише greenqueen.com.hk. Після патентування технології компанія отримала мільйонні інвестиції.

Наразі NotCo планує випустити штучну курятину в трьох південноамериканських країнах: Чилі, Бразилії та Аргентині. Стартап вже співпрацює з мережами ресторанів швидкого приготування Starbucks , Papa John’s і Burger King. У перспективі компанія також планує вийти на ринки Канади та США.

“Це цікавий час для нас, оскільки ми вперше запускаємо нову категорію альтернативних білків у трьох країнах одночасно. Але далі – ще більше. Ми раді поділитися цим зі світом і трансформувати харчову систему на краще”, – зазначає Матіас Мухнік, співзасновник і генеральний директор NotCo.

Варто зазначити, що конкуренція на світовому ринку штучного м’яса посилюється. З’являються нові гравці та продукти. У жовтні каліфорнійська компанія Daring Foods завершила раунд фінансування серії C, у результаті якого було зібрано 65 мільйонів доларів. Інвестиції були спрямовані на розвиток “справжньої унікальної” заміни м’яса тварин. Минулого місяця сінгапурський бренд штучного м’яса TiNDLE був доступний у всіх ресторанах Амстердама. Компанія називає визначальною особливістю свого продукту його волокнисту текстуру, адже більшість рослинних замінників мають текстуру фаршу.
10.01.2022 11:09
Источник: SEEDS
Похожие статьи

01.04.2018
Сегодня речь пойдёт о пользе сырых яиц. Мнение о пользе питья сырых яиц довольно двойственное. Но большинство аргументов против этого в основном основаны на возможности подхватить сальмонеллёз, острое кишечное заболевание.
03.07.2017
Деревья личи ценятся за их вкусные плоды, необычные вечнозелёные листья и аккуратную округлую крону. Они очень чувствительны к низким температурам и не будут расти в климате отличном от тропического. Поэтому, если не позволяют условия, личи можно вырастить из семени в домашних условиях.
13.05.2015
Откорм кроликов и кормление кроликов – это не одно и тоже. Цель кормления – это достигнуть нормального развития и роста кролика.
14.04.2013
Чем хороша посадка клубники осенью? Когда пересаживать клубнику? После чего сажать ягодные кусты? Какие выбрать сорта клубники? Об этом и и многом другом читайте в этой статье.
25.06.2017
Заболевания мелкого рогатого скота развиваются при плохом содержании животных, некачественном кормлении, а также при несоблюдении карантинных мероприятий.

© 2012-2017 ЧП «Гарант Агро». Все права защищены. Портал не несет ответственности за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса. При копировании материалов сайта, ссылка на портал обязательна
© 2012-2017 ЧП «Гарант Агро». Все права защищены. Портал не несет ответственности за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса. При копировании материалов сайта, ссылка на портал обязательна