TORUM 750: високопродуктивний, економічний, інноваційний

       Одна з вагомих статей витрат виробництва сільгоспкультур - збирання врожаю, її частка становить до 25% від усіх витрат. При цьому існує закономірність: чим дорожче збиральна техніка, тим більшу частину собівартості зерна вона «з"їдає». Значно скоротити цей показник можна, якщо розумно ставитися до вибору зернозбиральних машин. Наприклад, TORUM 750 від VERSATILE - високопродуктивний роторний комбайн - стабільно показує відмінні результати на збиранні будь-яких культур, зокрема соняшника, кукурудзи і сої, і при цьому дозволяє заощадити.

 


TORUM 750: фактори економії

 

       Канадський TORUM 750 - один з найбільш високопродуктивних комбайнів у своєму класі.


       І головне, - один з найбільш економічних, як в плані придбання, так і в плані змісту. Вже купуючи його, можна заощадити мільйони гривень - така різниця в ціні в порівнянні з машинами-однокласниками американського і європейського виробництва. І на цьому вигоди не закінчуються.


       Головна перевага TORUM 750 - його молотильний пристрій ADVANCED ROTOR SYSTEM (покращена роторна система).


       На відміну від аналогів, ротор комбайну має обертову деку і три точки обмолоту. За рахунок цього можна уникнути забивання зазору, підвищується продуктивність МСУ і знижується його енергоємність.


       Ще одна стаття економії палива та стабілізації техпроцесу обумовлена ??застосуванням похилої камери бітерного типу, в якій реалізована технологія Feed & Boost (рівномірно подати і прискорити). Завдяки цьому одночасно вдалося досягти 20-відсоткового збільшення пропускної здатності камери і 15-відсоткового зниження енергоспоживання вузла.

 

       Друга особливість комбайна - дбайливе ставлення до зерна. Як відзначають українські аграрії, тільки на практичній відсутності січки великим господарствам вдається економити мільйони гривень. Це дуже вагома перевага, - наприклад, у Європі показник дроблення зерна враховувати не прийнято, тому цю статтю не розглядають при розробці машин. Відповідно, кількість січки у «європейців», як правило, вище.

 


Потужність TORUM 750 – це ще не все

 

       На TORUM 750 встановлюється двигун Mercedes OM 460 LA MTU потужністю 425 к.с. європейського екологічного стандарту Stage IIIa. Мотор має запас крутного моменту в 20% і повністю забезпечує найбільш енергоємні технологічні процеси прибирання. За рахунок продуманої схеми ARS та розподілу потужності двигуна за найкоротшим шляхом можна досягти значної економії палива.

 

       Але особливий інтерес викликає трансмісія, що використовується в комбайні. Вона включає в себе механічну дводіапазонну КПП з електромеханічним управлінням і планетарну передачу, що керується гідромотором. Таке рішення дозволяє синхронізувати роботу всіх вузлів і виробляти безступеневе плавне регулювання швидкості обертання ротору.

 


Адаптери для TORUM 750

 

       Соняшник і кукурудза – культури, що традиційно вирощуються в Україні. Що стосується сої, незважаючи на відносно недавню появу на наших полях, вона поступово набирає популярність. За останнє десятиріччя відзначається більш ніж 11-кратне збільшення її виробництва. Тому поряд із зерновими жниварками нам цікаво розглянути і спеціалізовані пристосування.

 

       Так, залежно від стану поля і врожайності, для збирання кукурудзи виробники TORUM 750 пропонують 8-ми та 12-рядкові жатки Argus, які забезпечують продуктивність до 6 га/год (до 16 т/год). Крім вкрай дбайливого ставлення до зерна, адаптер відрізняє і розумне поводження до листостеблової маси - пристрій розщеплює стебла по всій довжині і ріже їх на відрізки до 100 мм. Тим самим створюються умови для економії ресурсів до подальшій обробітки ґрунту. Ротор адаптується під кукурудзу спеціальними «кукурудзяними» решітками деки.

 

       Для збирання соняшника комбайн рекомендується агрегатувати з 8-ми або 12-рядковими жатками FALСON, що забезпечує продуктивність до 5,6 т/год. Пристосування дозволяє працювати з культурою різної висоти, включаючи низькорослу, а також на полях з нерівномірним (різноярусним) зростанням.

 

       7-метрова соєва жатка Floаt Stream 700 дозволяє вирішити проблему прибирання низькорослої сої. Мінімальна висота зрізу складає всього 30 мм, що гарантує максимально повний збір урожаю. При цьому, за рахунок застосування ножів особливої ??форми, запобігається забруднення скошеної маси частками ґрунту. Ще одна незаперечна перевага жатки - її універсальність, яка дозволяє застосовувати адаптер для прибирання не тільки сої, але й зернових колосових і круп"яних культур.

 

       Практика показує, що використання комбайна TORUM 750 дозволяє знизити вартість прибирання до 50%, залежно від культури, її врожайності та ряду інших факторів. На наш погляд, вельми вагомий аргумент на користь розумного вибору.


05.10.2015 17:13
Похожие статьи

01.02.2017
Одним из способов размножения голубики является семенной. Как же правильно подготовить семена к посадке, чтобы получить хороший результат? Узнайте из статьи.
31.12.2017
Клубнику сорта Машенька вывели в 60 годах прошлого столетия. Второе название, которое она получила – это Московский юбилейный. Имея отличные вкусовые качества, крупные размеры ягод, классический аромат, а так же устойчивость растения ко многим болезням сделали ее любимицей среди садоводов.
15.06.2015
Сорт и хорошие семена - основа высокого урожая.
16.07.2017
Разноцветные метёлки служат замчательным ярким украшением, очень оживляющим участок.
03.01.2017
Прививка - процедура, которую зачастую новички опасаются делать. Действительно, всегда есть риск погубить подвой, даже если уже имеется определённый опыт. И всё же, как привить лимон в домашних условиях?

© 2012-2017 ЧП «Гарант Агро». Все права защищены. Портал не несет ответственности за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса. При копировании материалов сайта, ссылка на портал обязательна